0 Kč s DPH

TECHNICKÁ PODPORA +420 605 755 557     OBJEDNAT TECHNIKA

TV Nova spustí na Slovensku mezinárodní verzi NOVA International

2.12.2015

Už v příštím roce se slovenští diváci mohou těšit na vysílání nové stanice NOVA International, která bude mezinárodní verzí nejsledovanější české stanice TV Nova. V jejím vysílání dostanou prostor ty nejoblíbenější původní pořady televize Nova, které mají licenci pro vysílání v zahraničí.

Vysílání stanice NOVA International přinese obdobné programové schéma jako televize Nova v České republice, se všemi pořady vlastní produkce, u kterých společnost disponuje právy pro šíření v zahraničí. „Publikum se v programu NOVA International dočká oblíbených seriálů v čele s Ordinací v růžové zahradě 2 a Ulicí, a také všech zpravodajských a publicistických relací,“ doplňuje Alex Ruzek, programová ředitelka skupiny Nova.

Spuštění testovacího vysílání NOVA International plánujeme na začátku roku 2016. Už jsme v kontaktu se slovenskými operátory, se kterými jednáme o zařazení stanice do jejich základní programové nabídky,“ prozradil Petr Horák, ředitel sekce nových projektů skupiny Nova. Stanice by se v budoucnu měla stát součástí nabídky satelitních a kabelových operátorů ve Slovenské republice. Dostupná bude také na platformě VOYO.

NOVA International nahradí stávající volně šířené stanice skupiny Nova na Slovensku, a doplní nabídku sportovních stanic NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2, které nabízejí řadu atraktivních přenosů a prestižních sportovních akcí. Všechny tři stanice skupiny Nova, které je možné šířit na Slovensku, si diváci budou moci vychutnat v HD kvalitě.

zdroj: www.parabola.cz

 

 

DELTECH - ANTÉNY A SATELITY -  STA SERVIS - SERVIS SPOLEČNÝCH TELEVIZNÍCH ANTÉN - KARLOVY VARY