0 Kč s DPH

TECHNICKÁ PODPORA +420 605 755 557     OBJEDNAT TECHNIKA

Multiplex 4: Prima Comedy Central spustila smyčku

8.12.2015

Nový tématický kanál Prima Comedy Central spustil promo smyčku v celoplošném multiplexu 4. Ve stejné vysílací síti naopak skončila stanice Nova Cinema. Některé diváky bude čekat přeladění přijímače.

Prima COMEDY CENTRAL

Komediální a zábavní kanál Prima Comedy Central provozovatele MTV Networks zahájil testovací vysílání. Promo smyčka přináší ukázky z chystaných pořadů stanice. Pro sledování testovací smyčky je třeba proladit vysílací frekvenci multiplexu 4, případně provést automatické vyhledávání.

Prima Comedy Central je společný projekt americké společnosti VIMN (Viacom International Media Networks) a FTV Prima. Program bude provozovat MTV Networks, vlastněná VIMN. FTV Prima propůjčuje nové stanice svoji značku a bude pro nový kanál zajišťovat prodej reklamy. VIMN provozuje své bezplatné kanály například v Německu či Velké Británii. Nyní bude mít jeden svůj FTA program také v České republice.

Stanice Prima Comedy Central přejde na pravidelné vysílání 14.12.2015 v 15:00 hodin. Program bude dostupný v celoplošné síti 4 u operátora Digital Broadcasting. Očekává se, že se vysílání postupně objeví i u dalších operátorů kabelových a satelitních sítí.

zdroj: www.parabola.cz

 

 

DELTECH - ANTÉNY A SATELITY -  STA SERVIS - SERVIS SPOLEČNÝCH TELEVIZNÍCH ANTÉN - KARLOVY VARY