0 Kč s DPH

TECHNICKÁ PODPORA +420 605 755 557     OBJEDNAT TECHNIKA

Prima MAX odstartuje 20.11. s filmem Vlk z Wall Street

15.11.2015

Pátý kanál televize Prima s názvem Prima MAX zahájí pravidelné vysílání večer v pátek 20. listopadu 2015 přesně ve 20 hodin a 11 minut. Prvním pořadem nové stanice bude americký film natočený podle skutečných událostí z roku 2013. Titul nese název "Vlk z Wall Street" (The Wolf of Wall Street).

První vysílací den pátečního večera Prima MAX bude ukončeno slavným italským westernem z roku 1966 s názvem "Hodný, zlý a ošklivý" (The Good, The Bad and The Ugly).

Během prvního víkendu čekají na diváky animované seriály a filmy, dále filmy různých žánrů (sci-fi, komedie, detektivní, romantický i dobrodružný).

Stanice Prima MAX bude dostupná v celoplošném DVB-T multiplexu 3 u operátora Czech Digital Group (CDG) a postupně u dalších operátorů satelitních, kabelových a IPTV sítí. Do konce roku spustí FTV Prima ještě šestý kanál - komediální Prima Comedy Central. Stanice vzniká ve spolupráci s americkou společností Viacom International Media Network (VIMN). Tento kanál bude šířen celoplošně v multiplexu 4.

zdroj: www.parabola.cz

 

 

DELTECH - ANTÉNY A SATELITY -  STA SERVIS - SERVIS SPOLEČNÝCH TELEVIZNÍCH ANTÉN - KARLOVY VARY