0 Kč s DPH

TECHNICKÁ PODPORA +420 605 755 557     OBJEDNAT TECHNIKA

Skylink - nenechte si ujít volné vysílání programu AMC

12.11.2015

Program AMC je jednou z nejpopulárnějších a nejoceňovanějších televizních značek nabízejících filmy a seriály vlastní produkce, ale i ceněné filmy z celosvětově uznávaných filmových knihoven. Program je standardně dostupný zákazníkům Skylinku s předplacenými balíčky Multi, Kombi, Multi HD, Flexi 7 a Komplet.

V období od pátku 13. 11. 2015 od 9:00 do pátku 20. 11. 2015 do 9:00 budou moci tento program v rámci VOLNÉHO VYSÍLÁNÍ sledovat i všichni ostatní zákazníci satelitní televize Skylink (zákazníci s předplaceným Servisním poplatkem, balíčkem Mini nebo s prémiovými balíčky HBO Standard, HBO MaxPack, Mixbox, CS Film + CS Mini, Film Europe + CS TV, Exxtra, Man-X).  

Nenechte si v rámci volného vysílání ujít celosvětovou premiéru seriálu Into the Badlands, který stanice AMC vysílá od 16. listopadu 2015 každé pondělí od 22:00 hodin.

Into the Badlands je seriál o bojovém umění, který boří hranice svého filmového žánru, inspirovaný klasickým čínským příběhem „Putování na západ”. Děj seriálu se odehrává v zemi ovládané feudálními barony, kde se velký bojovník a mladý chlapec společně vydávají na cestu napříč nebezpečnou zemí, aby nalezli osvícení.

 

 

DELTECH - ANTÉNY A SATELITY -  STA SERVIS - SERVIS SPOLEČNÝCH TELEVIZNÍCH ANTÉN - KARLOVY VARY