0 Kč s DPH

TECHNICKÁ PODPORA +420 605 755 557     OBJEDNAT TECHNIKA

Nova International a Nova Sport 2 HD míří do nabídky Skylink

25.01.2016

Satelitní platforma Skylink se k 2.2.2016 rozšíří o nové programy skupiny Nova - mezinárodní kanál Nova International určený pro diváky na Slovensku a sportovní kanál Nova Sport 2 HD.

  Nova International zahájí vysílání příští pondělí 1.2.2016 v 5:55 hodin. Půjde o mezinárodní verzi programu Nova, která bude poskytována divákům na Slovensku. Mezinárodní stanice bude vysílat pořady vlastní tvorby TV Nova ve stejném čase jako na národním okruhu Novy. Zbývající vysílací prostor vyplní reprízy a archivní pořady TV Nova. Nova International svým obsahem částečně připomíná stávající program TV Nova a stanici TELKA.

Program Nova International bude do nabídky platformy Skylink zařazen 2.2.2016 a bude dostupný v SD rozlišení. Diváci se mohou těšit například na oblíbené seriály Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2, kriminální seriál Atentát, nový komediální seriál Na vodě, ale i pravidelné Televizní noviny a zpravodajské a publicistické magazíny.

  Sportovní kanál Nova Sport 2 HD vysílá od září loňského roku a vznikl jako programová alternativa k původnímu programu Nova Sport 1. Zatímco hlavní kanál se zaměřuje na sporty, které jsou populární u diváků v Česku a na Slovensku, druhý program naopak cílí na sporty, které získávají popularitu v zahraničí - jde například o basketbal, turnaje v šipkách či bojové sporty. Nova Sport 2 vysílá i některé fotbalové přenosy, které se nevejdou do programového schématu Nova Sport 1.

Jsem velmi rád, že se nám podařilo nalézt dohodu, díky které se mohou zákazníci Skylinku opět dívat na stanice skupiny Nova v té nejvyšší kvalitě. Sportovní fanoušci se navíc mohou těšit na stanici NOVA Sport 2, která je nabitá zajímavými sportovními přenosy a zážitky, uvedl Christoph Mainusch, generální ředitel a jednatel skupiny Nova, a dodal k situaci na Slovensku: Nová stanice NOVA International umožní divákům na Slovensku sledovat to nejlepší z naší vlastní tvorby, a to ve stejném čase jako diváci na českém trhu. Jsem rád, že jsme se dohodli na šíření obou našich sportovních kanálů i NOVA International na Slovensku právě se Skylinkem jako největším místním operátorem.

Podobně to vidí i Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group, provozovatele satelitní televize Skylink: Jsem rád, že mimo samotné obnovení vysílání programů skupiny Nova v HD kvalitě máme pro naše zákazníky další dobrou zprávu, kterou je rozšíření nabídky Skylinku o prémiový sportovní kanál Nova Sport 2 a kanál Nova International, určený pro diváky mimo území ČR.

zdroj: www.parabola.cz

 

 

DELTECH - ANTÉNY A SATELITY -  STA SERVIS - SERVIS SPOLEČNÝCH TELEVIZNÍCH ANTÉN - KARLOVY VARY